Вихід Зінченка на заміну не врятував: “Арсенал” зазнав першої поразки в сезоні АПЛ (відео)

“Арсенал” українця Олександра Зінченка на виїзді поступився “Ньюкаслу” в матчі 11-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Поєдинок на стадіоні “Сент-Джеймс Парк” завершився з рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі “сороки” забили у другому таймі. На 64-й хвилині Ентоні Гордон відзначився після передачі Жоелінтона.

Зінченко розпочав гру на лавці для запасних і вийшов на поле на 73-й хвилині, замінивши Бена Вайта. Однак 26-річному футболісту збірної України не вдалося допомогти своєму клубу уникнути поразки.

Огляд матчу

Для підопічних Мікеля Артети ця поразка стала першою у нинішньому розіграші АПЛ. “Арсенал” з 24 очками перебуває на третій позиції. “Ньюкасл” (20 балів) піднявся на шосте місце.

У наступному турі чемпіонату Англії “каноніри” прийматимуть “Бернлі”, а команда Едді Гау на виїзді зустрінеться з “Борнмутом” українського захисника Іллі Забарного. Обидва поєдинки відбудуться 11 листопада.

“Манчестер Сіті” знищив “Борнмут” Забарного та вийшов на перше місце в АПЛ (відео)

“Евертон” з голом Миколенка не втримав перемогу над командою екстренера “Шахтаря” в АПЛ (відео)

Реабілітувалися за виліт з Кубка Німеччини: “Баварія” розбила “Боруссію” Дортмунд у Бундеслізі (відео)