Щоб фрукти і овочі були свіжими якомога довше і не псувалися, їх потрібно правильно зберігати. Фахівці надали кілька рекомендацій щодо їх збереження.
Як зберігати овочі та фрукти, щоб вони не псувалися
Не варто мити фрукти та овочі, перед тим, як покласти їх у холодильник. Також потрібно уникати сусідства з іншими продуктами, особливо це актуально для яблук, бо вони виділяють етилен – газ, який негативно впливає на інші продукти.
- Банани, авокадо і ананаси. Ці фрукти краще зберігати за кімнатної температури, виділяючи їм окреме місце на кухні.
- Зелень – селера, петрушка, кріп, кінза і листкові салати. Їх рекомендують упаковувати в полотняну вологу серветку, загорнути в поліетилен чи фольгу і помістити в холодильник до окремого відсіку.
- Огірки чудово зберігаються у прохолодному місці протягом тижня. Якщо вони почали в’янути, їм потрібно обрізати хвостики і помістити у холодну воду.
- Інші овочі та фрукти. Сюди належать кабачки, баклажани, квасоля, перець, гриби, груші, редис, буряк, морква і капуста. Вони добре зберігаються у холодильнику, якщо температура не перевищує 13 градусів і не опускається нижче восьми.
- Ягоди. Їх краще вжити протягом доби. Або потрібно їх викласти тонким шаром у просторий контейнер. Ягоди мити не слід, щоб вони довше зберігалися.
- Картопля, цибуля та часник чудово зберігаються без холодильника, їх потрібно покласти у темному прохолодному сухому місці. Цибулю та часник варто зберігати окремо.
- Помідори та цитрусові краще тримати в ящику за кімнатної температури. Оскільки низька температура може негативно позначитися на їхній якості.
Читайте також:
Як виростити зелену цибулю на підвіконні: таким способом ви отримаєте удвічі більше зеленого пера
Які спеції зіпсують будь-який суп: ніколи не додавайте їх до страви
Як не прогадати і купити найсолодші мандарини: 4 способи, що допоможуть вибрати стиглі фрукти