Ефектний гол Малиновського та асист Коваленка: “Дженоа” та “Емполі” поділили очки у Серії А (відео)

“Дженоа” Руслана Малиновського та “Емполі” Віктора Коваленка розійшлися нічиєю в матчі 14-го туру Серії А. Українське дербі в Італії завершилося з рахунком 1:1.

“Грифони” вийшли вперед у першому таймі. На 37-й хвилині Малиновський забив розкішним ударом з-за меж штрафного майданчика.

Проте “Емполі” після перерви зумів відігратися. На 67-й хвилині Маттео Канчелльєрі зрівняв рахунок після навісу Коваленка.

Зазначимо, що Маліновський вийшов у стартовому складі “Дженоа” і провів на полі 73 хвилини. Коваленко розпочав матч на лавці для запасних і зіграв весь другий тайм.

Огляд матчу “Дженоа” – “Емполі”

Після цього матчу “Дженоа” (15 очок) посідає 15-те місце у турнірній таблиці Серії А. “Емполі” (11 балів) залишив зону вильоту, піднявшись на 17-ту позицію.

У наступному турі чемпіонату Італії команда Маліновського 10 грудня на виїзді зіграє з “Монцою”. Днем пізніше клуб Коваленка прийматиме “Лечче”.

“Кривбас” за 5 хвилин оформив камбек проти “Олександрії” та вийшов на перше місце в УПЛ (відео)

“Жирона” з Довбиком і Циганковим вирвала перемогу у “Валенсії” Яремчука та очолила Ла Лігу (відео)