Кубок світу з біатлону: результати жіночої гонки переслідування на етапі в Гогфільцені

Спорт

У суботу, 9 грудня, на другому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 в австрійському Гогфільцені відбулася жіноча гонка переслідування.

Україну в ній представляли Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Ірина Петренко та Анна Кривонос.

Найкращий результатат серед українок показала Джима, яка відіграла 11 позицій порівняно зі спринтом та фінішувала 27-ю. Петренко піднялася на 22 сходинки та завершила персьют 29-ю.

Меркушина,яка була на старті 23-ю, через три хиби на останній стрільбі втратила понад 20 місць і закінчила гонку лише 46-ю. Кривонос відіграла чотири позиції порівняно зі спринтом та в підсумку стала 53-ю.

Виграла гонку переслідування шведка Ельвіра Еберг. Друге місце посіла швейцарка Лєна Геккі-Гросс, а третьою фінішу дісталася норвежка Інгрід Ландмарк Тандреволд.

Кубок світу з біатлону-2023/24: результати жіночої гонки переслідування в Гогфільцені

53. Анна Кривонос (0+0+1+1) +5:51.2

Додамо, що раніше 9 грудня відбулася чоловіча гонка переслідування, в якій перемогу здобув норвежець Йоганнес Бьо. Найкращим з українців став Дмитро Підручний, який фінішував у топ-20.

У неділю, 10 грудня, програму етапу в Гогфільцені закриють класичні естафети. Чоловіча розпочнеться о 12:30, а жіноча – о 15:15 за київським часом.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.