“Інтер” розібрався з “Лаціо” та зміцнив своє лідерство у Серії А (відео)

“Інтер” на виїзді обіграв “Лаціо” у центральному поєдинку 16-го туру італійської Серії А. Матч на “Стадіо Олімпіко” у Римі завершився з рахунком 0:2.

Підопічні Сімоне Індзагі вийшли вперед під завісу першого тайму – на 40-й хвилині відзначився аргентинський форвард Лаутаро Мартінес.

У середині другої половини зустрічі “нерадзуррі” подвоїли свою перевагу – на 66-й хвилині Маркус Тюрам завдав точного удару після передачі Ніколо Барелли.

Догравали цей поєдинок римляни в меншості – на 87-й хвилині пряму червону картку отримав Мануель Лаццарі.

Огляд матчу “Лаціо” – “Інтер”

“Інтер” (41 бал) продовжує лідирувати у турнірній таблиці Серії А, збільшивши відрив від “Ювентуса”, який йде другим, до 4 очок. “Лаціо” посідає 11-ту сходинку, маючи у своєму активі 21 заліковий пункт.

У наступному турі “Інтер” 23 грудня прийме “Лечче”. Днем раніше “Лаціо” на виїзді зіграє проти “Емполі” українця Віктора Коваленка.

“Мілан” з голом юного дебютанта здобув розгромну перемогу та наблизився до лідерів Серії А (відео)

Боротьба за титул триває: “Баєр” і “Баварія” розгромили суперників у 15-му турі Бундесліги (відео)

“Ліверпуль” не зумів обіграти “Манчестер Юнайтед” і повернути собі лідерство в АПЛ (відео)