Кубок світу з біатлону: результати чоловічої гонки переслідування на етапі в Рупольдінгу

У неділю, 14 січня, п'ятий етап Кубка світу з біатлону-2023/24 в німецькому Рупольдінгу завершився чоловічою гонкою переслідування.

Україну в ній представляли чотири біатлоністи: Денис Насико (за підсумками спринту стартував 39-м), Тарас Лесюк (41-й), Віталій Мандзин (53-й) та Артем Тищенко (59-й).

Найкращим серед українців у персьюті став Насико – 37-ме місце. Він – єдиний з представників України, хто потрапив до залікової зони. Тищенко фінішував 43-м, Лесюк – 49-м, Мандзин – 52-м.

Увесь п'єдестал забрали норвежці. Виграв гонку переслідування Йоганнес Дале, друге місце посів Ветле Шостад Крістіансен, а третім став Йоганнес Бьо.

Кубок світу з біатлону-2023/24: результати чоловічої гонки переслідування в Рупольдінгу

52. Віталій Мандзин (Україна, 1+0+3+0) +4:07.8

Додамо, що 14 січня в Рупольдінгу також відбулася жіноча гонка переслідування, яку виграла італійка Ліза Віттоцці. Єдина українка Юлія Джима фінішувала 15-ю.

Зазначимо, що шостий етап поточного сезону Кубка світу з біатлону прийме 18 – 21 січня Антгольц-Антерсельва (Італія).

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.