Лікарі назвали напій, що лікує всі хвороби: знижує тиск, зміцнює кістки і розганяє метаболізм

Здоровя

Це чотири види чаю, які позитивно впливають на організм людини у будь-якому віці. Тому лікарі рекомендують пити цей напій усім, хто не має до нього індивідуальних протипоказань. Оскільки листя чаю містить велику кількість антиоксидантних сполук, що зміцнюють імунітет, захищають організм від вільних радикалів і налагоджують роботу серцево-судинної системи. Розповідаємо, які види чаю сприяють захисту організму і нівелюють ризики практично всіх захворювань.

Який напій лікує практично всі хвороби: 4 види

  • Чорний чай. Цей напій здатен знизити кров’яний тиск, рівень холестерину і позитивно впливає на загальне здоров’я серцево-судинної системи, нівелюючи ризик анемії та зміцнюючи судини. Також чорний чай здатен знижувати вагу, сприяє поліпшенню пам’яті та когнітивних функцій. Завдяки вмісту фтору, напій благотворно впливає  на міцність кісток та зубів, але зловживати ним не варто, бо може потемніти зубна емаль.
  • Зелений чай містить аж 300 корисних мікроелементів, тому його користь значно більша, ніж чорного чаю. Цей напій налагоджує якісну роботу серця, виводить токсини з організму, допомагає схуднути, має сечогінну дію. Завдяки вмісту катехінів допомагає від головного болю, гіпертонії та набряклості судин. Містить 17 амінокислот, тому зміцнює нервову систему і покращує роботу головного мозку. Ефірні масла у складі зеленого чаю запобігають утворенню каменів у сечовивідній системі та нирках.
  • Чай із ромашкою діє як протизапальний, потогінний, жовчогінний та заспокійливий засіб. Ромашковий чай або настій допомагає під час лікування кровотеч, запальних процесів кишківника та шлунку, захворювань нирок та судом. Чай із ромашки також застосовують для примочок проти висипань на шкірі. Якщо є проблема наривів чи виразок, із ромашкового настою роблять примочки. А ромашкові ванни вкрай корисні при артриті, ревматизмі і допомагають від золотухи.
  • М’ятний чай. М’ята діє на організм насамперед як заспокійливий та розслаблювальний засіб. Також м’ятний чай корисний за застудних та запальних процесів, має противірусну дію. У складі рослини містяться вітаміни групи В і С, рутин, каротин, залізо, мідь, магній, натрій, фосфор та калій. Такий багатий склад корисних елементів позитивно впливає на загальне здоров’я організму. Чай із м’яти має знеболювальний ефект, допомагає від мігрені, заспокоює тривожні стани і налагоджує роботу центральної нервової системи. Також напій знімає симптоми розладу шлунка, позбавляє нудоти й здуття, прискорює обмін речовин.

Читайте також:

Підтримує міцне здоров’я до глибокої старості: цей продукт обов’язково треба їсти літнім людям

Як колір волосся впливає на здоров’я і тривалість життя: приголомшливі висновки експертів

Кому не можна пити каву: за яких хвороб краще відмовитись від напою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *