“Ювентус” здобув розгромну перемогу та очолив турнірну таблицю Серії А (відео)

“Ювентус” на виїзді розбив “Лечче” в матчі 21-го туру італійської Серії А. Поєдинок на “Стадіо Віа дель Маре” в місті Лечче завершився з рахунком 0:3.

Перший тайм зустрічі минув без голів, а ось у другому підопічні Массімільяно Аллегрі втілили свої моменти у забиті м'ячі. На 59-й хвилині рахунок у грі відкрив Душан Влахович.

На 68-й хвилині сербський нападник туринського клубу оформив дубль, зміцнивши перевагу гостей.

Остаточний рахунок матчу на 85-й хвилині встановив бразильський захисник “Старої синьйори” Бремер, відправивши третій м'яч у ворота господарів поля.

Огляд матчу “Лечче” – “Ювентус”

Перемога дозволила “Ювентусу” (52 очки) вийти на перше місце в Серії А, посунувши з вершини “Інтер” (51 бал), який пропускав цей тур через участь у Суперкубку Італії. “Лечче” (21 пункт) залишився на 14-й позиції.

У наступному турі “Ювентус” 27 січня прийме “Емполі” українського півзахисника Віктора Коваленка. Днем пізніше “Лечче” на виїзді зустрінеться з “Дженоа” ще одного нашого співвітчизника – хавбека Руслана Малиновського.

Хет-трик Довбика і гол Циганкова дозволили “Жироні” знищити “Севілью” та очолити Ла Лігу (відео)

“Інтер” розгромив “Лаціо” та вийшов до фіналу Суперкубка Італії (відео)

“Наполі” здобув розгромну перемогу та став першим фіналістом Суперкубка Італії (відео)