Анастасія Меркушина – за крок від “квітів”: результати жіночої гонки переслідування на ЧЄ з біатлону

У суботу, 27 січня, на чемпіонаті Європи з біатлону 2024 року в словацькому Брезно-Осрблі відбулася жіноча гонка переслідування.

Україну в ній представляли сім біатлоністок. Третьою серед усіх учасниць персьюту на старт вийшла 24-річна Христина Дмитренко, яка напередодні завоювала “бронзу” в спринті на ЧЄ.

Також в гонці переслідування бігли Ірина Петренко (стартувала 12-ю), Анна Кривонос (25-ю), Олена Городна (31-ю), Анастасія Меркушина (32-ю), Любов Кип'яченкова (36-ю) та Олександра Меркушина (39-ю).

Найкращою серед українок у персьюті стала Анастасія Меркушина, яка завдяки бездоганній стрільбі відіграла 25 позицій та фінішувала на сьомому місці. Петренко завершила гонку 12-ю, Городна – 23-ю, Кривонос – 31-ю, Дмитренко – 35-ю, Кип'яченкова – 46-ю, Олександра Меркушина – 48-ю.

Чемпіонкою Європи в гонці переслідування стала норвежка Марен Кіркейде, “срібло” виграла її співвітчизниця Емілі Калькенберг, а замкнула трійку призерок француженка Осеан Мішелон.

48. Олександра Меркушина (Україна, 1+1+2+3) +6:03.4

Додамо, що 27 січня на ЧЄ з біатлону також відбулася чоловіча гонка переслідування, в якій найкращим серед українців став Дмитро Підручний, який зупинився за крок від квіткової церемонії. “Золото” континентальної першості в персьюті здобув норвежець Ісак Фрей.

Завершиться Євро-2024 з біатлону в неділю, 28 січня, класичною та одиночною змішаними естафетами.

Зазначимо, що чемпіонат Європи з біатлону є підготовкою до головного старту сезону – чемпіонату світу-2024, який від 7 до 18 лютого прийматиме чеське Нове-Мєсто.

Де дивитися гонки чемпіонату Європи з біатлону

На території України всі гонки чемпіонату Європи з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.