Вагомий крок до чемпіонства: “Інтер” здолав “Ювентус” у битві лідерів Серії А (відео)

“Інтер” обіграв “Ювентус” у центральному матчі 23-го туру італійської Серії А. Поєдинок на стадіоні “Джузеппе Меацца” в Мілані завершився з рахунком 1:0.

Єдиний гол у протистоянні лідерів чемпіонату було забито в першому таймі. На 37-й хвилині захисник туринського клубу Федеріко Гатті зрізав м'яч у власні ворота.

Огляд матчу “Інтер” – “Ювентус”

Після цієї перемоги “Інтер” (57 очок) залишився на вершині Серії А. “Ювентус” (53 бали) посідає друге місце та провів на один матч більше, ніж “нерадзуррі”.

У наступному турі “Інтер” 10 лютого на виїзді зустрінеться з “Ромою”, а “Ювентус” 12 лютого прийматиме “Удінезе”.

“Арсенал” із Зінченком обіграв “Ліверпуль” у центральному матчі 23-го туру АПЛ (відео)

Український форвард забив гол і врятував свою команду від поразки в матчі чемпіонату Англії (відео)

Українська дуель в Італії: “Дженоа” Малиновського розділила очки з “Емполі” Коваленка (відео)