“Інтер” здобув вольову перемогу над “Ромою” та зміцнив своє лідерство у Серії А (відео)

“Інтер” на виїзді обіграв “Рому” в матчі 24-го туру італійської Серії А. Поєдинок на “Стадіо Олімпіко” в Римі завершився з рахунком 2:4.

На 17-й хвилині Франческо Ачербі вивів міланський клуб вперед, але до перерви римляни відповіли голами Джанлуки Манчіні та Стефана Ель-Шаараві.

Проте в другому таймі підопічні Сімоне Індзагі оформили яскравий камбек. На 49-й хвилині рахунок зрівняв Маркус Тюрам, а через сім хвилин “нерадзуррі” вже були попереду – автоголом відзначився захисник “вовків” Анхеліно.

У компенсований час гості зняли питання щодо переможця зустрічі – на 90+3-й хвилині крапку в матчі поставив Алессандро Бастоні.

Огляд матчу “Рома” – “Інтер”

Після цієї перемоги “Інтер” (60 очок) продовжує лідирувати у Серії А. “Нерадзуррі” на 7 балів випереджають “Ювентус”, який йде на другій позиції. “Рома” (38 пунктів) залишилася на п'ятому місці.

У наступному турі “Інтер” 16 лютого прийме “Салернітану”, а “Рома” 18 лютого на виїзді зіграє з “Фрозіноне”.

“Реал” з Луніним ефектно знищив “Жирону” Циганкова та Довбика у битві лідерів Ла Ліги (відео)

“Баєр” розтрощив “Баварію” та відірвався від мюнхенців у чемпіонських перегонах Бундесліги (відео)

“Ліверпуль” розібрався з аутсайдером і повернувся на перше місце в АПЛ (відео)