Кубок світу з біатлону: результати чоловічої індивідуальної гонки на етапі в Голменколлені

Спорт

У п'ятницю, 1 березня, на сьомому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 в норвезькому Голменколлені відбулася чоловіча індивідуальна гонка.

Україну в ній представляли п'ять біатлоністів: Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Тарас Лесюк, Артем Прима та Денис Насико.

Найкращим серед українців в “індивідуалці” став Підручний, який з трьома штрафними хвилинами посів 30-тє місце.

Весь п'єдестал дістався норвежцям. Перемогу здобув Стурла Легрейд, другим став Тар'єй Бьо, а замкнув трійку призерів Ветле Крістіансен.

Кубок світу з біатлону-2023/24: результати чоловічої індивідуальної гонки в Голменколлені

51. Денис Насико (Україна, 0+1+0+1) +6:35.1

Зазначимо, що володарем Малого кришталевого глобуса в чоловічих індивідуальних гонках став норвежець Йоганнес Бьо, у жінок цю нагороду виграла італійка Ліза Віттоцці.

Етап у Голменколлені продовжиться в суботу, 2 березня, масстартами. Жіноча гонка розпочнеться о 14:20, а чоловіча – о 16:20 за київським часом.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.