Збірна України U-17 розгромила Словаччину та вийшла до фінального турніру Євро-2024

Юнацька збірна України (U-17) з футболу здобула путівку до фінального турніру Євро-2024. У заключному матчі елітраунду відбору наша команда розбила однолітків зі Словаччини з рахунком 3:0.

Дублем у поєдинку зі словаками відзначився Артем Степанов з німецького “Баєра”, ще один гол забив Богдан Редушко з київського “Динамо”.

Зазначимо, на 22-й хвилині матч перервали через сильний дощ, проте того ж дня поєдинок дограли.

Перемога над Словаччиною дозволила українцям завершити груповий етап з максимальною кількістю набраних очок (9) та оформити вихід на чемпіонат Європи.

У двох попередніх матчах елітраунду кваліфікації Євро-2024 (U-17) команда Юрія Мороза перемогла Грецію (2:0) та розгромила Швейцарію (3:0).

Фінальна стадія Євро-2024 серед збірних U-17 відбудеться від 20 травня до 5 червня на Кіпрі.

Востаннє наша національна команда грала на континентальній першості у цій віковій категорії ще 2017 року й тоді посіла третє місце в групі.

“Шахтар” за шість хвилин розібрався з “Минаєм” і став одноосібним лідером УПЛ (відео)

“Ситуація в Україні – це їхні проблеми”: тренер боснійців висловився про матч плейоф відбору Євро-2024

“Динамо” на засніженому полі у Києві обіграло “Зорю” в матчі чемпіонату України (відео)