Депутат пояснив, чому закон про мобілізацію не вплине на темпи її проведення

Події

Ухвалення закону про мобілізацію жодним чином не впливатиме на темпи її проведення, оскільки він стосується військового обліку.

Про це заявив народний депутат України від парламентської фракції “Голос”, член Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Сергій Рахманін під час токшоу “Українська правда”.

“Яким би в кінцевому вигляді не був ухвалений закон про мобілізацію, він не вплине на темпи проведення мобілізації, тому що цей закон насамперед не про додаткове, умовно кажучи, збільшення кількості мобілізованих, а про облік”, – підкреслив Рахманін.

Він наголосив, що найбільшою проблемою держави наразі є те, що неможливо “порахувати, знайти і примусити стати на облік величезну кількість людей, які просто не стають на облік, які заброньовані, які мають відстрочку”.

“Ці особи є, умовно кажучи, в реєстрі виборців, в реєстрі платників податків, але в реєстрі, який називається “Оберіг”, їх немає”, – додав Рахманін.

Парламентар зазначив, що в законопроєкті будуть норми, які полегшать вирішення цієї проблеми.

Депутат заявив, що після ухвалення законопроєкту потрібно буде кілька місяців, щоб процедура запрацювала “на повну потужність”.

“Також усіх наших громадян жахають цифри у 300 тисяч, 400 тисяч, 500 тисяч осіб, які держава має намір мобілізувати. Проте така кількість людей не буде мобілізована одномоментно. Це річна потреба”, – акцентував політик.

Він зазначив, що якщо цю кількість розтягнути на 12 місяців, то це буде приблизно той темп, з яким мобілізація проводиться зараз.

“Я нагадую, що загальна мобілізація – вона не припинялася. І плани плюс-мінус у нас весь цей час не змінювалися”, – резюмував Рахманін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до ЗСУ набиратимуть по-новому, що змінилося і чого очікувати чоловікам.

Крім того, ми раніше інформували, що нардеп назвав важливе обмеження, яке можуть залишити для мільйонів чоловіків під час проведення мобілізації.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *