Біатлон: результати останньої гонки сезону Кубка світу-2023/24

Спорт

У неділю, 17 березня, на заключному етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 в канадському Кенморі відбулася остання гонка сезону – чоловічий масстарт.

Україна в цій гонці представлена не була. Жоден з наших біатлоністів не зумів відібратися до масстарту.

Виграв масстарт норвежець Йоганнес Бьо, який ще перед заключною гонкою достроково став переможцем Кубка світу з біатлону-2023/24 і уп'яте в кар'єрі завоював Великий кришталевий глобус.

Друге місце в масстарті посів ще один норвежець Йоганнес Дале-Шевдаль, а третім фінішував француз Емільєн Жаклен.

6. Мартін Понсілуома (Швеція, 2+1+0+1) +1:23.8

Додамо, що раніше 17 березня відбувся жіночий масстарт, який виграла француженка Лу Жанмонно. Єдина українка Юлія Джима фінішувала 23-ю.

Перемогу в підсумковому жіночому загальному заліку Кубка світу з біатлону здобула італійка Ліза Віттоцці. Вона вперше в кар'єрі стала володаркою Великого кришталевого глобуса.