“Рома” здолала “Лаціо” в центральному матчі 31-го туру Серії А (відео)

“Рома” обіграла “Лаціо” в центральному матчі 31-го туру італійської Серії А. Поєдинок на “Стадіо Олімпіко” у Римі завершився з рахунком 1:0.

Єдиний гол у дербі Вічного міста було забито наприкінці першого тайму. На 42-й хвилині Пауло Дібала виконав подачу кутового з лівого флангу, а Джанлука Манчіні головою спрямував м’яч у ворота.

Огляд матчу “Рома” – “Лаціо”

Після цієї перемоги “Рома” (55 очок) посідає п’яте місце у чемпіонаті Італії. Підопічні Даніеле Де Россі на два бали відстають від “Болоньї”, яка має матч у запасі. “Лаціо” (46 пунктів) перебуває на сьомій позиції.

У наступному турі “вовки” 14 квітня на виїзді зіграють проти “Удінезе”, а команда Ігоря Тудора 12 квітня прийме “Салернітану”.

Додамо, що у четвер, 11 квітня, “Рома” на виїзді зустрінеться з “Міланом” у першому чвертьфінальному матчі Ліги Європи.

Сьома перемога поспіль: “Мілан” у більшості розбив “Лечче” в матчі Серії А (відео)

АПЛ: “Брентфорд” з Ярмолюком зупинив “Астон Віллу”, Миколенко допоміг “Евертону” перемогти, “Борнмут” із Забарним програв

Бундесліга: “Баєр” перемогою наблизив історичне чемпіонство, “Баварія” вкотре зазнала фіаско (відео)