Сьома перемога поспіль: “Мілан” у більшості розбив “Лечче” в матчі Серії А (відео)

Спорт

“Мілан” на своєму полі розгромив “Лечче” в матчі 31-го туру італійської Серії А. Поєдинок на стадіоні “Сан-Сіро” в Мілані завершився з рахунком 3:0.

Уже на шостій хвилині зустрічі господарів вивів уперед Крістіан Пулішич. На 20-й хвилині “россонері” зміцнили свою перевагу – відзначився Олів'є Жиру.

Перед перервою гості залишилися в меншості – пряму червону картку за грубий фол заробив Нікола Крстович.

У другому таймі підопічні Стефано Піолі скористалися чисельною перевагою та довели справу до розгрому. На 57-й хвилині третій м'яч у ворота суперника відправив Рафаел Леау.

Огляд матчу “Мілан” – “Лечче”

Для “Мілана” ця перемога стала сьомою поспіль у всіх турнірах. Востаннє “россонері” не змогли перемогти 25 лютого в матчі чемпіонату Італії проти “Аталанти” (1:1).

“Мілан” (68 очок) посідає друге місце у Серії А. “Россонері” на 11 балів відстають від лідера “Інтера” та на 9 пунктів випереджають “Ювентус”, який йде третім. “Лечче” (29 очок) перебуває на 13-й позиції.

У наступному турі “Мілан” 14 квітня на виїзді зіграє проти “Сассуоло”. Днем раніше “Лечче” прийме “Емполі” українського півзахисника Віктора Коваленка.

“Верес” розгромив “Оболонь” у стартовому матчі 23-го туру УПЛ (відео)

Дубль Де Брейне допоміг “Манчестер Сіті” розбити суперника і зрівнятися за очками з лідером АПЛ (відео)

Після скандального нападу фанатів: екстренер “Динамо” Хацкевич залишив польський клуб