Все вирішив шикарний гол: “Баєр” у меншості виграв Кубок Німеччини та оформив золотий дубль (відео)

Леверкузенський “Баєр” став володарем Кубка Німеччини сезону 2023/24. У фінальному матчі турніру “фармацевти” мінімально обіграли (1:0“Кайзерслаутерн”, який виступає в другій Бундеслізі.

Єдиний гол у поєдинку на “Олімпіаштадіоні” у Берліні було забито на 16-й хвилині. Швейцарський півзахисник леверкузенського клубу Граніт Джака розкішним ударом з-за меж штрафного відправив м'яч до сітки воріт суперника.

Зазначимо, що перед перервою команда Хабі Алонсо залишилася в меншості – на 44-й хвилині другу жовту картку та вилучення заробив івуарійський захисник Оділон Коссуну

Проте футболісти “Кайзерслаутерна” до фінального свистка не зуміли скористатися чисельною перевагою та розпечатати ворота “Баєра”.

Огляд матчу “Кайзерслаутерн” – “Баєр”

Таким чином, “Баєр” оформив золотий дубль. Раніше “фармацевти” вперше в клубній історії виграли чемпіонський титул Бундесліги.

Леверкузенський клуб міг навіть зробити требл, однак у фіналі Ліги Європи сенсаційно зазнав розгромної поразки від “Аталанти”.

“Манчестер Юнайтед” сенсаційно здолав “Манчестер Сіті” та здобув Кубок Англії (відео)

УПЛ: результати матчів заключного туру чемпіонату України з футболу, підсумкова турнірна таблиця

Довбик повторив рекорд Андрія Шевченка за голами за сезон в топ-5 лігах Європи серед українців