Олімпійські ігри-2024 – день 6: результати виступів українців за 1 серпня

У четвер, 1 серпня, на Олімпійських іграх-2024 в Парижі відбувся шостий змагальний день. З нашим партнером компанією Favbet стежимо та вболіваємо за українську олімпійську збірну.

Цього дня на Олімпіаді виступали 10 українських спортсменів. Для шести з них 1 серпня розігрувалися медалі. “Синьо-жовті” претендували на нагороди в легкій атлетиці (спортивна ходьба), кульовій стрільбі та дзюдо.

Розповідаємо, хто з українських олімпійців змагався 1 серпня та які результати вони показали.

Цей день приніс Україні другу медаль на ОІ-2024. Сергій Куліш здобув “срібло” в стрільбі з гвинтівки у трьох положеннях на дистанції 50 метрів.

Зазначимо, що першу нагороду для нашої країни завоювала фехтувальниця Ольга Харлан – “бронзу” в індивідуальному турнірі шаблісток.

Результати виступів українців у шостий день Олімпіади-2024 (1 серпня)

Легка атлетика. Спортивна ходьба на 20 км, фінал: Ігор Главан став на фініші 40-м з результатом 1:24:52 години.

Легка атлетика. Спортивна ходьба на 20 км, фінал: Людмила Оляновська посіла 14-те місце (1.29,55 години), Марія Сахарук (1.30,12) та Олена Собчук (1.31,12) стали 17-ю та 20-ю відповідно.

Кульова стрільба. Гвинтівка, стрільба з трьох положень, 50 м, фінал: Сергій Куліш став срібним призером Олімпіади-2024, посівши друге місце з результатом 461,3 очка.

Дзюдо. До 78 кг: Єлизавета Литвиненко в 1/8 фіналу здолала косоварку Лоріану Куку, у чвертьфіналі поступилася лідерці світового рейтингу італійці Алісі Белланді, у першій втішній сутичці програла китаянці Ма Чженчжао та припинила боротьбу за “бронзу”.

Стрільба з лука. Одиночний турнір: Вероніка Марченко в 1/32 фіналу здолала представницю Китайського Тайбею Лі Цай Чі (6:4), в 1/16 фіналу вилетіла від восьмої сіяної Алехандри Валенсії з Мексики (4:6).

Плавання. 50 м, вільний стиль, кваліфікація: Владислав Бухов вийшов до півфіналу з 11-м результатом (21,89 секунди), не пройшов до фіналу з 11-м результатом (21,76 секунди).

Теніс. Парний розряд, чвертьфінал: Людмила Кіченок / Надія Кіченок програли восьмим сіяним, іспанському дуету Крістіна Букша / Сара Соррібес Тормо – 3:6, 6:2, 10:12.

Усі найцікавіші події Олімпіади можна знайти в лінії українського ліцензійного букмекера Favbet.