Дубль Мбаппе приніс “Реалу” без Луніна непросту перемогу над “Бетісом” у Ла Лізі (відео)

Мадридський “Реал” українського голкіпера Андрія Луніна вдома переміг “Бетіс” у заключному матчі 4-го туру іспанської Ла Ліги сезону-2024/25. Поєдинок на стадіоні “Сантьяго Бернабеу” в Мадриді завершився з рахунком 2:0.

Підопічні Карло Анчелотті тривалий час не могли забити і відкрили рахунок лише на 67-й хвилині зустрічі – після передачі від Феде Вальверде своїм першим голом у Примері відзначився суперзірковий новачок Кіліан Мбаппе.

На 75-й хвилині “вершкові” закріпили свій успіх – Мбаппе оформив дубль, реалізувавши пенальті. Гості нічим відповісти не зуміли.

Лунін провів матч на лавці для запасних. Ворота “Реала” уже традиційно цього сезону захищав Тібо Куртуа.