Військовими доводиться доробляти чи не кожен дрон, який надходить до батальйону.
Про це розповів командир батальйону безпілотних систем 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр” Володимир “Дим” в ексклюзивному інтерв’ю для ТСН.
Боєць заявив, що FPV-дрон має бути виготовлений з найкращих комплектувальних, щоб не доводилося його доробляти на полі бою.
“Щоб дрон долетів до цілі, він повинен бути з найкращих комплектуючих зібраний. Крім цього, вже є необхідність використання кастомних частот. Ми вже відходимо від стандартних. Тому такий дрон не можна зібрати в умовах “на колінках”, як-то кажуть”, – зазначив Володимир “Дим”.
За його словами, більшу частину БпЛА, які отримує його бригада, потребують ремонту.
“Багато. Більша частина. Ми в принципі доробляємо кожен дрон. Всі дрони приходять на майстерню, майстерня їх передивляється, ставить програмне забезпечення наше, за необхідності додаткове обладнання встановлює, плати ініціації, і потім вони їдуть на полігон, на обльоти. Тобто ось такий час, ось такий ресурс треба для того, щоб… Чим гірший дрон, тим більше на нього треба часу витратити”, – сказав він.
Нагадаємо, командир батальйону безпілотних систем 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр” Володимир “Дим” також зазначив, що у росіян набагато більше дронів, адже вони також розвивають безпілотні системи, багато в це вкладаються і вчаться в українців.
Читайте також: