Атака на Москву: що могло зазнати уражень на аеродромі “Жуковський”

за кордоном

Сьогодні, 10 вересня, безпілотниками було атаковано російський аеродром “Жуковський”. Це найпотужніший випробувально-дослідницький центр Росії.

Про це сказав авіаційний експерт, аналітик Костянтин Криволап в ефірі NV.

Деталі

За його словами, в межах об'єкта розташовані два потужні науково-дослідницькі центри:

  • ЦАГІ (Центральний аерогідродинамічний інститут), в якому тільки 60 аеродинамічних труб для продувки різних моделей на різних швидкостях у різних умовах.
  • Льотно-дослідницький інститут, де проходить випробування вся авіаційна техніка, всі літаки, які розробляються, всі двигуни там продуваються, які потім застосовуватимуться в російській армії або в цивільній чи транспортній авіації.

Як акцентував експерт, Жуковське є невеликим містечком, в якому близько 100 тисяч населення. Але зараз там розташоване майже все, що пов’язано з космосом: підприємства “Енергія”, “Сатурн”, “Молнія”.

“Цей об'єкт мав бути достатньо сильно захищений засобами ППО, та все свідчить про те, що він серйозно уражений. Водночас треба дочекатися супутникових знімків”, – зауважив авіаексперт.

Крім цього, були уражені об’єкти енергетичної інфраструктури, підстанції тощо. Головне –, це “звуковий супровід” того, що є в російських пабліках стосовно цих уражень.

“Вони неочікувано зрозуміли, що війна прийшла до них. Якщо на Курщині війна почалася 6 серпня, то для москвичів вона почалася з попередньої атаки. Вони розуміють, що війна може бути і у них. Починають розуміти, що ми відчували, коли почалася війна”, – зазначив Криволап.

Нагадаємо, пекельна нічка в Підмосков’ї – 144 безпілотники в ніч проти 10 вересня надіслали полум’яний привіт нашим сусідам. Такі дані називає Z-влада, яка завжди звітує про “ефективну роботу ППО”. Однак на території російських аеропортів спостерігали видовищне “фаєр-шоу”. Мер Москви Собянін також “збивав” безпілотники.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *