Чи буде Південна Корея співпрацювати з Україною: експерт пояснив, від кого це залежить

за кордоном

Опозиційна партія у Південній Кореї не налаштована на ширшу співпрацю з Україною. Поки в США не запрацює нова адміністрація президента Дональда Трампа, у західному таборі спостерігатиметься так званий політичний “вакуум”, зокрема і з цього питання також.

Про це сказав заступник директора аналітичного центру “Політика” Артем Бронжуков в ефірі “Київ 24”.

Поки Сеул не “звірить годинники” з Дональдом Трампом і новим держсекретарем США, жодних глобальних рішень щодо України ухвалено не буде, вважає експерт. Він також додав, що такої стратегії притримуються й інші світові столиці.

“Варто зазначити, що опозиційна партія “Тобуро” вважає, що треба йти на поступки Китаю, Росії та КНДР для безпеки країни. Однак Південна Корея загалом є прозахідною країною, яка перебуває в орбіті зокрема і США”, — пояснив Бронжуков.

За його словами, ця демократична партія поки не розглядає ширшу кооперацію з Україною.

“Це, звісно, проблема, але тут потрібно буде працювати з Дональдом Трампом. І поки триває цей вакуум у західному таборі, поки нова адміністрація президента США не почала працювати, то якихось рішень про продаж зброї чи чогось ще більш глобального, очікувати не слід”, — додав Бронжуков.

Тим часом міністр оборони Південної Кореї подав у відставку. Відомо, що причиною стало запровадження воєнного стану, також він попросив вибачення перед громадянами за свої дії.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *