Три голи за 7 хвилин: “Інтер” здобув розгромну перемогу та повернувся на вершину Серії А (відео)

“Інтер” розгромив “Удінезе” у домашньому матчі 15-го туру італійської Серії А. Поєдинок на стадіоні “Джузеппе Меацца ” в Мілані завершився з рахунком 4:0.

“Нерадзуррі” вирішили долю протистояння ще в першому таймі, забивши три голи упродовж семи хвилин. На 37-й хвилині пенальті реалізував Хакан Чалханоглу, а потім з гри відзначилися Федеріко Дімарко та Маркус Тюрам.

Під завісу поєдинку підопічні Сімоне Індзагі вчетверте вразили ворота суперника. На 84-й хвилині остаточний рахунок гри встановив Лаутаро Мартінес.

Огляд матчу “Інтер” – “Удінезе”

Після цієї перемоги “Інтер” (38 очок) очолив турнірну таблицю Серії А, відсунувши “Ювентус” (36 балів) на другу позицію. “Удінезе” (12 пунктів) йде на 16-й сходинці.

У наступному турі “нерадзуррі” 17 грудня на виїзді зіграють проти “Лаціо”. Цього ж дня “Удінезе” прийме “Сассуоло”.

“Ювентус” переміг “Наполі” та вийшов на перше місце у Серії А (відео)

“Арсенал” із Зінченком програв “Астон Віллі” та не зумів повернути собі лідерство в АПЛ (відео)

“Реал” з Луніним несподівано втратив очки та поставив під сумнів своє лідерство в Ла Лізі (відео)