Мбаппе оформив хет-трик: ПСЖ феєрично познущався із суперника в Кубку Франції (відео)

ПСЖ на виїзді розтрощив представника шостої ліги країни “Ревель” у матчі 1/32 фіналу Кубка Франції. Поєдинок завершився з рахунком 0:9.

Ще в першому таймі парижани чотири рази вразили ворота господарів: двічі відзначився Кіліан Мбаппе, один гол забив Марко Асенсіо, ще один м'яч “Ревель” забив у власні ворота.

Після перерви команда Луїса Енріке продовжила куражитися та забила ще 5 голів: Мбаппе оформив хет-трик, Рандаль Коло Муані зробив дубль, ще по разу відзначилися Гонсалу Рамуш і Шер Ндур.

Огляд матчу “Ревель” – ПСЖ

Таким чином, ПСЖ вийшов до 1/16 фіналу Кубка Франції. У наступному матчі паризький клуб 14 січня на виїзді зіграє проти “Ланса” у чемпіонаті Франції.

Наразі підопічні Енріке лідирують у Лізі 1, на 5 очок випереджаючи найближчого переслідувача – “Ніццу”.

“Барселона” у результативному матчі здолала клуб четвертого дивізіону в Кубку Іспанії (відео)

“Валенсія” з Яремчуком в екстратаймах видряпала путівку до 1/8 фіналу Кубка Іспанії (відео)

“Арсенал” без Зінченка програв “Ліверпулю” та вилетів з Кубка Англії (відео)