Кубок світу з біатлону: результати жіночого масстарту на етапі в Антгольці

У неділю, 21 січня, шостий етап Кубка світу з біатлону-2023/24 в італійському Антгольці завершився жіночою гонкою з масовим стартом.

Україну в масстарті представляли три біатлоністки: Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Ірина Петренко.

Найкращою серед українок стала Джима, яка з однією хибою посіла 13-те місце. Меркушина з одним неточним пострілом фінішувала 15-ю. Петренко схибила двічі та посіла 23-тю позицію.

Виграла масстарт француженка Жюлія Сімон, яка на 8,9 секунди випередила свою співвітчизницю Лу Жанмонно. Замкнула трійку призерок швейцарка Лєна Геккі-Гросс.

23. Ірина Петренко (Україна, 0+0+2+0) +3:02.4

Додамо, що 21 січня в Антгольці також відбувся чоловічий масстарт, у якому перемогу здобув норвежець Ветле Шостад Крістіансен. Єдиний українець Артем Прима фінішував на останньому, 30-му місці.

Варто зазначити, що жіночий масстарт в Антгольці став останньою гонкою перед стартом чемпіонату Європи з біатлону, який відбудеться від 24 до 28 січня у словацькому Брезно-Осрблі.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.