Постійна проблема під час похолодання – це утворення конденсату на пластикових вікнах. Так відбувається тому, що на вулиці холодно, а в домі, навпаки, тепло, і тоді утворюються крапельки вологи. Через цю вологу потім з’являються цвіль та грибок, що руйнує вікна та погано впливає на здоров’я людей, які мешкають в будинку чи квартирі. Розповідаємо, що робити, коли з’явився конденсат на вікнах і як його позбутися назавжди.
З'явився конденсат на пластикових вікнах: як швидко позбутися
Досвідчені господині назвали спосіб, яким можна швидко позбутися конденсату на вікнах, а заодно прикрасити своє житло. Для цього не потрібно нічого робити, а просто поставити горщики з кімнатними рослинами на підвіконня, де збирається конденсат. І вже через кілька днів рівень вологи в помешканні нормалізується, а ви забудете про цю проблему, як про страшний сон.
Англійський плющ
Це невибаглива у догляді рослина, ще й недорога, але вона чудово фільтрує повітря. Якщо тримати її на підвіконні, квітка унормує рівень вологи у помешканні, і жоден конденсат чи цвіль вам не буде страшний. Окрім того, англійський плющ корисний для тих, хто має алергію, він знищує токсини, які є в повітрі. Але рослина є небезпечною для домашніх улюбленців, тому краще тримати її подалі від тварин.
Лілія
Квітка стане у пригоді для боротьби з конденсатом та вологістю повітря у помешканні. Ця рослина дуже любить вологу, тому забере всю собі – вікнам нічого не загрожуватиме. Лілія не потребує спеціальних умов для вирощування та складного догляду. З квіткою добре впорається навіть новачок. Ця кімнатна рослина здатна поглинати спори цвілі, чудово нейтралізує токсини та очищує повітря.
Кімнатна пальма
Ще одна рослина, яка чудово знижує рівень вологи повітря у помешканні. Окрім того, кімнатна пальма перетворить будь-яке житло на тропічний рай, що вкрай потішить у холодну пору року. Найбільшою перевагою рослини є те, що вона здатна перетворювати вуглекислий газ на кисень. Тому її необхідно тримати в домі, щоб повітря було чистим і свіжим.
Хлорофітум
Цю кімнатну рослину називають «павучком», вона досить живуча і зовсім не потребує спеціального догляду. А для тих, хто зовсім не має досвіду у квітникарстві і постійно забуває полити квіти – це ідеальний варіант. Кімнатна рослина здатна повністю нормалізувати рівень вологи у помешканні, добре очищає повітря, а також бореться з пилом.
Тещин язик або сансев’єрія
Тропічна квітка, яка не потребує частого поливу та підгодівлі, її можна поливати раз на місяць. Зате, якщо ви поставите її на вікно, де є конденсат, ви точно не пожалкуєте. Вона вмить упорається із проблемою. До того ж, вам буде легше спати і дихати, оскільки квітка вбирає в себе спори цвілі, тим самим очищаючи ваше помешкання від грибка.
Нефролепіс
Ця кімнатна рослина добре почувається у вологому кліматі, регулюючи рівень вологості повітря. Також нефролепіс допомагає очищувати повітря від формальдегіду, що може накопичуватися у різних предметах вашого помешкання. Це значить, що у вас ніколи більше не буде проблем із чистотою повітря у вашій квартирі чи будинку, квітка впорається з очищенням на відмінно.
Читайте також:
Вдома буде завжди свіжий і приємний аромат: змішайте 2 інгредієнти й воду, налийте все до пляшечки
Порятунок від паразитів: як часто потрібно міняти постільну білизну, аби не завелися клопи
Шпалери будуть, як нові: чим відмити сліди від маркера, плями від вина, соку, зеленки й жиру