Деякі рослини не лише привабливі, але й допомагають захистити оселю, біля якої ростуть, від негативу, дарують щастя і удачу людям, що там живуть. Такі квіти здавна називали “магічними”.
Українці з особливими трепетом завжди оберігали природу, а тому слідкували за тим, які рослини, за народними прикметами, можна садити біля будинку. Навіть, якщо ви не вірите у повір'я, варто висадити ці квіти, адже вони ще й дуже красиво квітнуть.
Чорнобривці
Наші пращури вірили, що ці квіти є символом синівської любові до матері. Вони також символізують чистоту, батьківський дім, добро. В давнину молоді дівчата також вплітали чорнобривці у вінки, щоб привернути до себе увагу парубка, в якого були закохані.
Вважалося, якщо посіяти біля будинку чорнобривці, то коханий ніколи не забуде дороги до вашого дому. А ще яскраві суцвіття, за народними прикметами, захищають оселю від злих духів та пристріту.
Мальва
Красива квітка, яка часто асоціюється з українською хатою в селі, традиціями наших предків. В давнину вірили, що мальви є символом мудрості, віри, надії на краще майбутнє та кохання.
А ще наші пращури вважали, що ці квіти наділені магічною силою. Зокрема, їм приписували вміння вселятися в душі покійників, захищати будинок від негативної енергії, злих людей та духів.
Барвінок
Цю квітку здавна називали “чаклунською фіалкою”. В українській історії, культурі та міфології барвінок посідає особливе місце. І не лише наші пращури наділяли цю рослину магією. Так, кельти вважали, що вона володіє захисними властивостями. В Німеччині і Австрії барвінок використовували як прикрасу будинку, що захищає від удару блискавки. Рослину часто застосовували під час ворожіння та магічних ритуалів.
В слов'янських народних віруваннях барвінок допомагає захистити будинок, біля якого росте, від негативної енергії та злих духів. А ще цю квітку можна використовувати як амулет.
Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.
Читайте також: