З річки витягли химерний помаранчевий “мішок, що світиться”, із живими тваринами всередині – фото

курйози

Екологи одного з нідерландських міст були спантеличені, коли їм представили помаранчевий мішок з дикими тваринами, що “світиться”.

Про це повідомляє AD.

Рідкісні моховатки – дрібні безхребетні, які можуть утворювати тисячі груп, створюючи “форму мішка” – були виявлені на дні плавучого острова в Утрехті.

Екологиня Енн Нійс прокоментувала знахідку: “Це висіло на дні плавучого острова. Це тварини, які разом утворюють колонію: водяні моховатки”.

Декілька колоній можуть виростати разом у плавучі мішки до 2 метрів у діаметрі. За словами Нійс, “мішок, що світиться” – це насправді декілька тварин, які живуть у колонії, і вони не є поширеними в Нідерландах.

“На щастя, вони не завдають шкоди навколишньому середовищу, – додала Енн. – Мішок може сягати 2 метрів у діаметрі. Потім він прикріплюється до чогось”.

Попри це, видовище яскравого помаранчевого “мішка” з безліччю організмів – не для людей зі слабкими нервами.

Моховатки поширені в Америці, але в минулому столітті вони поширилися усім світом. На початку цього року їхні масові скупчення були помічені у водосховищі в Оклахомі, що породило змови про “іншопланетні яйцеклітини”.

Моховатки – це скупчення істот, відомих як зооїди, які мають долі міліметра в довжину та утворюють слизьку масу. Вони здатні до самоклонування, оскільки мають як чоловічі, так і жіночі репродуктивні органи. Це означає, що вони також можуть розмножуватися нестатевим шляхом, якщо одна особина відривається від колонії, що дозволяє їм розмножуватися у ще більшій кількості. Переважно вони харчуються бактеріями та фітопланктоном, який міститься у воді.

Нагадаємо, на пляжі знайшли моторошну істоту, схожу на морського динозавра. Вона має змієподібний довгий тулуб і гострі зуби.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *