“Наполі” вирвав нічию проти “Барселони” в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (відео)

Італійський “Наполі” та іспанська “Барселона” зіграли внічию в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок на “Стадіо Дієго Армандо Марадона” в Неаполі завершився з рахунком 1:1.

Перший тайм зустрічі минув без голів. На початку другого тайму каталонці вийшли вперед – на 60-й хвилині Роберт Левандовський відзначився після передачі Педрі.

Однак неаполітанці змогли уникнути поразки. На 75-й хвилині нічию для “партенопейців” вирвав Віктор Осімген, якому асистував Франк Ангісса.

Огляд матчу “Наполі” – “Барселона”

Матч-відповідь між “Барселоною” та “Наполі” відбудеться 12 березня в Іспанії.

Нагадаємо, раніше головний тренер “Барселони” Хаві оголосив, що залишить команду після завершення поточного сезону. Своєю чергою, “Наполі” перед матчами з каталонським клубом звільнив Вальтера Маццаррі та призначив новим керманичем Франческо Кальцону.

“Арсенал” без Зінченка сенсаційно програв “Порту” в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (відео)

“Інтер” здолав “Атлетіко” в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (відео)

ПСВ і “Боруссія” Дортмунд не визначили сильнішого в першій грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (відео)